Cudowna Helenka

Witam Nie sądziłem, że będzie mi dane fotografować maleńką Helenkę, która dzielnie zniosła moje towarzystwo i to całe zamieszanie związane z sesją. Nie było łatwo, ale doświadczenie z moimi synami, kiedy byli tacy mali wykorzystałem maksymalnie i układanie, noszenie dziecka nie sprawiało mi kłopotu. Dziękuję rodzicom Helenki Magdzie i Stefanowi za zaufanie i możliwość zdobycia…

Continue Reading →

Dorota

Witam, nie ma to jak wstać o 6 rano i umówić się na sesje fotograficzną z dziewczyną o wielu twarzach. Dorota to kobieta, która jest aktorką i piosenkarką i jeszcze świetnie sprawdza się do roli modelki. Ale to nie wszystko, w tej całej sytuacji pomagał mi mój 11 letni syn Piotr, który dzielnie trzymał lampy….

Continue Reading →

Wedding elements

Zawsze podczas swojej pracy zwracam uwagę na detale sukni ślubnej oraz dodatki jakie ma na sobie panna młoda. To zdjęcie wykonałem podczas odpoczynku panny młodej kiedy sobie rozmawiała z panem młodym. Kontrowe oświetlenie podkreśla detale części sukni.  

Continue Reading →

Po warsztatach fotografii ślubnej

Witam Moi kochani, cóż warsztaty fotografii ślubnej z Panem Grzegorzem Płaczkiem już minęły, ale wspomnienia pozostały. Dzięki wspaniałej modelce Pani Monice Piwowarczyk, która świetnie pozowała oraz zastosowaniu super oświetlenia ICE Light 2 udało mi się zrobić takie zdjęcie. Mam nadzieję, że się podoba?

Continue Reading →

Justyna i Paweł

Wspaniała para Justyna i Paweł, długo będę wspominał ich za to jak cudownie z nimi było współpracować. Nie widziałem u nich zmęczenia a wręcz przeciwnie zapał i raz jeszcze zapał do pracy. No cóż kochani nie zapomnę Was!!! dziękuję!

Continue Reading →

Wyprawa na ryby

Wiem, że moja młoda para lubi wędkować w wolne dni. Pomyślałem, czemu na naszej plenerowej sesji nie dać im trochę powękować, przecież to lubią! I tak o to zalatwilem dwie wędki i poszliśmy nad rzeke. Brań było jak na lekarstwo, ale nie o to chodzi, liczy się dobra zabawa i spędzenie fajnie czasu razem!  

Continue Reading →

Trzy,dwa, jeden, skok!

Tak, pamiętam nasze próby uwiecznienia tego skoku. Sprawa z pozoru łatwa, przecież to tylko skok, nic takiego uda się za pierwszym razem, a co może nie? No niestety, nie udało się i za pierwszym i drugim i trzecim razem. Dobrze, że młodzi mieli sporo sił w zapasie! W końcu uzyskałem to co chciałem! dzięki Kasiu…

Continue Reading →