Wszystkie poniższe opinie są prawdziwe. można to zweryfikować na stronie
“Pan Sylwester magicznie zatrzymuje czas! Fotograf pełny pasji i pozytywnej energii, no i bardzo sympatyczny człowiek, z którym od pierwszej chwili fajnie sie nam współpracowało. Każde ze zdjęć po brzegi wypełnione jest emocjami! Stwierdzenie, że jego fotografie są świetne technicznie, idealnie wykadrowane i rewelacyjnie doświetlone, są oczywiście prawdą, ale to nadal zbyt mało, aby całościowo ocenić pracę, jaką wykonuje. Praca wykonana na najwyższym poziomie. Wszystko poszło perfekcyjnie i profesjonalnie. Słuchał nas uważnie i odpowiadał na nasze potrzeby. Doradzał jak mamy się ustawiać by zdjęcia wyszły jak najlepiej. W trakcie ślubu i wesela praktycznie nie widoczny, ale na zdjęciach uwiecznił emocje oraz każdą znaczącą chwilę i najpiękniejsze momenty tego wyjątkowego dla nas dnia. Był zawsze na miejscu i na czas. Mamy FANTASTYCZNĄ pamiątkę ze ślubu oraz z sesji w plenerze. BARDZO DZIĘKUJEMY ! SZCZERZE POLECAMY ! – Iza i Jacek”

Izabela i Jacek, ślub: 2018-06-30

Prawdziwy profesjonalista dla którego liczy sie jakość, a nie ilość. Wspaniały fotograf i człowiek dla którego najważniejsze jest zadowolenie klienta. Milion pomysłów na minutę i wszystkie świetne. Gorąco polecamy.”

Monika i Daniel Krawczyk, ślub: 2016-04-30

“Świetny fotograf – profesjonalny, podchodzi do swojej pracy z ogromną pasją i zaangażowaniem. Mimo że większość rodziny nie lubi być fotografowana, na weselu nikt nie czuł się skrępowany, bo Pan Sylwek jest wręcz “niewidzialny”. W ciekawy sposób uwiecznił na fotografiach wszystkich gości, robiąc każdemu zdjęcie z parą młodą w ramie od obrazu. Bardzo dziękujemy za świetną współpracę, wspaniałą sesję plenerową i piękny album, który będzie pamiątką na całe życie. Gorąco polecamy współpracę z Panem Sylwkiem!!!”

Patrycja i Javier Gonzalez, ślub: 2016-04-23

“Sylwester to pasjonat i artysta w jednym. Wykonał dla nas reportaż ślubny oraz sesję plenerową. Wszystko zwieńczone przepięknym fotoalbumem.
Bardzo komunikatywny i wesoły człowiek, otwarty na wszelkie sugestie i pomysły. Godny polecenia :).”
Agnieszka i Łukasz, 2015-07-25
“Pan Sylwester podczas naszej ślubnej sesji zdjęciowej wykazał się ogromnym profesjonalizmem oraz kreatywnością. Dzięki niemu przeżyliśmy niezapomniane chwile, a efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Pana Sylwka polecamy w 100%! Jest godnym zaufania fotografem, a do tego wykazuje się dużą cierpliwością, pomysłowością, otwartością i poczuciem humoru, dzięki czemu nie czuliśmy się na sesji w żaden sposób spięci.
Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy Adam i Kasia Wójciak.”
Adam Wójciak, ślub: 2013-08-31
“Jeżeli fotograf to Sylwester Jeżeli albumy to od Sylwestra!!! to nie fotograf, ale w tym wyjątkowym dniu – to “członek” rodziny, w czasie sesji Przyjaciel i jednocześnie w obydwu przypadkach Profesjonalista dbający o najmniejsze szczegóły!!! Pasjonat, który do naszej sesji podszedł jak do własnej. Dziś już wiemy, że był to nasz najlepszy Wybór!!!! Fotograf z ogromnym sercem podchodzący do swojej pracy!!!Otwarty na propozycje a zarazem mający głowę pełną pomysłów. Albumy przygotowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Polecamy go z czystym sumieniem!!! Monika i Jakub Lipowscy”

MONIKA I JAKUB LIPOWSCY, ślub: 2013-08-10

“Podejście Pana Sylwka jak najbardziej profesjonalne, miło nam się współpracowało, aczkolwiek szkoda ze tak krótko:), nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, jest to osoba którą będę na pewno polecał wśród znajomych i nie tylko, zdjęcia się nam bardzo podobają i z dumą będę je wszystkim prezentował, jeżeli ktoś szuka osoby która wkłada serce w swoją pracę to śmiało polecamy Pana Sylwka, pozdrawiamy:)”

Karol i Karolina Adamczyk, ślub: 2013-06-01

“Bardzo profesjonalny fotograf z dobrym podejściem do pary młodej. Wykonał dla nas sesję narzeczeńską, ślub i sesję plenerową. Cechuje go dobry kontakt z parą młodą. Zdjęcia są bardzo dobre i wyraziste o dobrej kolorystyce. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panem Sylwestrem i polecamy go innym parom w przyszłości.”

Joanna Pycka, Przemysław Wróblewski, ślub: 2012-08-11